وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیسوقت سفارت انگلیس بلندی گشت آسمان


شرکت‌ بلندی گشت آسمان با سال‌ها تجربه مستمر و معتبر در عرصه تعیین وقت سفارت و اخذ ویزا آمادگی دارد از ابتدا با متقاضیان محترم اخذ ویزای انگلیس همراه شده تا با ارائه مشاوره رایگان و خدماتی جامع در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را در دست یابی به هدف مدنظر همراهی کند.

آشنایی با کشور انگلیس :

انگلیس مجموعه ای از فرهنگ های محتلف است وجود ملیت های گوناگون مانند هندی , بنگلادشی و چینی  شهر لندن را به شهری چند ملیتی تبدیل کرده است  تا یک شهر انگلیسی  .  با این حال دور شدن از مراکز بزرگ هنوز بافت های سنتی انگلیسی را حفظ شده است .

از نکات قابل توجه امید به زندگی زنان که 81 سال و برای مردان 76 سال است و دین آن ها مسیحیت و 7.2 درصد مسلمان هستند .

این کشور با آنکه عضو اتحادیه اروپا است اما هنوز به پول واحد آن یعنی یورو نپیوسته است و همچنان از پوند استفاده می‌کند. مقیاس‌های وزن و طول آن سیستم غیرمتریک است.

آب و هوای انگلیس 

تصویر عمومی از آب و هوای انگلستان بیشتر با باران و مه و رطوبت همراه است. در تمامی بخش های این کشور نه چندان پهناور، آب و هوای متنوعی وجود دارد، از زمستان های سرد گرفته تا تابستان های گرم و مرطوب. میزان بارندگی در این کشور بسیار بالا است. شهر لندن، پایتخت انگلستان، از نظر بارندگی سطح بالاتری از شهرهایی مانند پاریس و یا حتی نیویورک دارد.

مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس

متقاضیان تعیین وقت سفارت می‌بایست پس از ثبت درخواست خود در وب سایت رسمی سفارت بریتانیا، نسبت به تعیین وقت سفارت اقدام کنند که شامل مراحل زیر خواهد بود:

  • مراجعه به وب سایت رسمی سفارت بریتانیا و انتخاب ویزای مدنظر
  • ایجاد حساب کاربری انحصاری و ورود به آن
  • پر کردن فرم انگلیسی درخواست ویزای انگلیس
  • تعیین محل مناسب برای انگشت نگاری
  • تعیین وقت سفارت انگلیس
  • پرداخت هزینه وقت سفارت

متقاضیان محترم پس از تعیین وقت می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود ۲۰ دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد در روز مقرر، درخواست ویزای انگلیس وی بطور خودکار از فهرست بررسی خارج خواهد شد.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس

هر متقاضی در زمان حضور در کنسولگری کشور انگلیس در تهران و یا هر یک از کشورهای ترکیه و امارت، می‌بایست مدارکی را به همراه داشته باشد تا بتواند ضمن احراز هویت خود، مراحل بعدی را طی نماید. مدارک لازم عبارتند از:

  • اسکن صفحه اول پاسپورت
  • فرم نکمیل شده درخواست وقت سفارت به زبان فارسی
  • واچر هتل محل اقامت در انگلیس و رزرو بلیط رفت و برگشت
  • فایل اسکن دعوتنامه انگلیس و مدارک هویتی دعوت کننده (در صورت داشتن دعوتنامه)

دقت داشته باشید فرم فارسی درخواست تعیین وقت سفارت انگلیس با فرم لاتین درخواست ویزای این کشور متفاوت است و می‌توانید این فرم را از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

فرم فارسی درخواست وقت سفارت انگلیس

مدت زمان لازم جهت تعیین وقت سفارت

واقعیت این است نمی‌توان بطور دقیق مدت زمان لازم جهات تعیین وقت را تخمین زد. به دلیل ترافیک زیاد متقاضیان برای دریافت ویزای انگلیس اکثرا در جدول زمان بندی، وقت خالی دیده نمی‌شود. در واقع وقت سفارت انگلیس بصورت هفتگی آپدیت می‌شود و اگر کمی خوش شانس باشید، شاید بتوانید زمانی مناسب را رزرو کنید.

کارشناسان اجرایی دپارتمان ویزا و وقت سفارت بلندی گشت آسمان بدلیل سالها تجربه و آشنایی با سازو کار تعیین وقت سفارت انگلیس، می‌توانند کمک بسیاری در این مرحله به متقاضیان محترم ارائه داده و نزدیک ترین و مناسب‌ترین زمان را جهت انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره رایگان و تعیین وقت سفارت انگلیس

021-26309211

تعیین وقت سفارت انگلیس با بلندی گشت آسمان

مجموعه شرکت‌های بلندی گشت آسمان که پیش از این نزدیک به یک دهه با نام تجاری ایران آنکارا، سابقه‌ای درخشان در ارائه خدمات ویزا و وقت سفارت، پیکاپ ویزا و اخذ اقامت کشورهای کانادا و حوزه شینگن را در کارنامه دارد، با بهره‌مندی از کادری مجرب و برخوردار از دانش روز و همچنین زیرساخت‌های لازم همچون دفاتر برون مرزی و پروازهای اختصاصی می‌کوشد بهترین مسیر را پیش روی متقاضیان محترم وقت سفارت انگلیس قرار دهد. هلدینگ بلندی گشت آسمان در حال حاضر در تکمیل خدمات ویزای تضمینی انگلیس، خدمات تعیین وقت سفارت انگلیس و پیکاپ ویزای انگلیس را در دسترس قرار داده‌است تا متقاضیان محترم بدون کوچکترین دغدغه‌ای شاهد پیشرفت روند اخذ ویزای خود باشند.

خدمات بلندی گشت آسمان در رابطه با وقت سفارت انگلیس علاوه بر تهران، شهرهای آنکارا، استانبول، دبی و ابوظبی را شامل می‌شود.

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت انگلیس در تهران

از مزایای مراجعه به سفارت انگلیس در تهران برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک، عدم نیاز به مصاحبه خواهد بود. مراجعین به دفاتر VFS در تهران، پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری، پاسپورت خود را به سفارت تحویل داده و نتیجه درخوایت ویزا به همراه پاسپورت طی ۲ الی ۳ هفته به آدرس پستی متقاضی ارسال می‌شود.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

اما در صورتی که متقاضی کشور ترکیه (آنکارا و یا استانبول) را به عنوان محل مناسب انتخاب نماید، ملزم به دریافت برگه عبور از سفارت ایران در ترکیه خواهد بود و حتما باید ۲ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برای وی برگه عبور صادر شود.

وقت سفارت انگلیس در امارات

و اگر متقاضی در زمان ثبت نام آنلاین و تعیین وقت سفارت انگلیس، کشور امارت (دبی یا ابوظبی) را به عنوان محل مناسب انتخاب کرده باشد به دلیل عدم امکان صدور برگه عبور در کشور امارات، متقاضیانی که به این کشور مراجعه می‌کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) در امارات بمانند.

البته سرویس‌های ویژه‌ای در زمان تعیین وقت سفارت در کشورهای ترکیه و امارات در نظر گرفته شده است تا مدت زمان پاسخ‌دهی به درخواست ویزای این کشور را کاهش دهند. این سرویس‌ها عبارتند از:

سرویس Priority برای وقت سفارت انگلیس

با خرید سرویس Priority نتیجه ویزا طی ۵ تا ۸ روز کاری صادر می‌شود. هزینه این سرویس ۲۱۲ پوند بوده و باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود.این سرویس برای متقاضیانی که برای تعیین وقت سفارت انگلیس به کشور ترکیه مراجعه می‌کنند نیز در دسترس بوده و می‌بایست پیش از انگشت نگاری از طریق آنلاین برای سرویس Priority درخواست دهند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه نیز ۲۱۲ پوند است.

سرویس Super Priority برای وقت سفارت انگلیس

با خرید سرویس Super Priority برای سفارت انگلیس، نتیجه ویزا ظرف ۲۴ ساعت صادر خواهد شد. هزینه این سرویس ۶۰۰ پوند است که باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود.

در حال حاضر استفاده از این سرویس فقط برای متقاضیانی که اقامت امارات را داشته باشند مقدور است و دیگر متقاضیان ایرانیانی نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

سرویس Passport Pass Back برای وقت سفارت انگلیس

هزینه این سرویس که مبلغ 220 درهم امارات است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. با خرید این سرویس گذرنامه در همان روز انگشت نگاری به شما باز می گردد و می توانید به ایران برگردید. نتیجه ویزای شما پس از ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) صادر خواهد شد و سفارت به شما اطلاع خواهد داد تا به امارات بازگردید و گذر نامه خود را به سفارت تحویل دهید. پس از تحویل گذرنامه نتیجه ویزا طی یک یا دو هفته به شما ارائه می شود. توجه داشته باشید که برای مرحله دوم به جای سفر دوباره به امارات می توانید از سرویس پیکاپ استفاده نمایید.

قابل ذکر است متقاضیانی که به کشور ترکیه مراجعه می کنند نیز می توانند با درخواست حضوری از سرویس Passport Pass Back استفاده کنند. هزینه این سرویس برای کشور ترکیه 70 پوند می باشد.

هزینه وقت سفارت انگلیس

آخرین آپدیت مربوط به هزینه وقت سفارت انگلیس در تهران، ترکیه و امارات به شرح زیر است.

حضور مسافرین عزیز در سفارت انگلیس برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامیست . زمان انگشت نگاری متوسط 20 دقیقه طول می کشد . درصورتی که مسافر از مرکز ویزای ایران اقدام کرده باشد نتیجه ویزا پس از 15 روز کاری توسط پست به آدرس پستی آنان ارسال می شود . در صورتی که از طریق آنکارا یا استانبول اقدام کنید , باید مسافر برگه عبور را در یافت کرده باشید , حتما باید 2 روز کاری در آن شهر ها حاضر باشند تا برگه عبود برایشان صادر شود و پس از آن برای پیکاپ پاسپورت اقدام کند . نکته قابل توجه برای اشخاصی که برای ویزای انگلیس از کشور امارات اقدام می کنند باید مطلع باشند که صدور برگه عبور در کشور امارات وجود ندارد لذا متقاضیانی که به این کشور مراجعه می کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی 15 روز کاری (20 تا 25 روز) در امارات بمانند یا به خرید خدماتی همچون Priority, Super Priority, Passport Pass Back قدام نمایند .

اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی
تکمیل شدۀ فرم فارسی درخواست وقت سفارت
در صورت داشتن دعوتنامه، اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده

حین اقدام ویزای انگلیس باید در نظر داشته باشید که گذرنامه شما ۱۵ روز کاری برای ویزاهای توریستی، دانشجویی و تجاری و ۱ تا ۳ ماه برای ویزاهای اقامتی در سفارت خواهد ماند. چنانچه از مرکز ویزای تهران اقدام کرده باشید، مدارک و گذرنامه شما پس از صدور نتیجه ویزا توسط پست به آدرس شما ارسال خواهد شد. اما اگر ازمراکز ویزای انگلیس در ترکیه یا امارات اقدام کرده باشید، میبایست پیکاپ پاسپورت انجام دهید.


تعرفه وقت سفارت انگلیس
نوع ویزا مسافر
۶ ماهه ۲۷۰ دلار
۲ ساله ۶۵۰ دلار
۵ ساله ۱۱۳۰ دلار
۱۰ ساله ۱۴۳۰ دلار
دانشجویی Tier 4 ۶۵۰ دلار + هزینه بیمه
آکادمیک و دوره زبان ۱۲ ماهه ۴۳۰ دلار


متقاضیان وقت سفارت انگلیس  برای انگشت نگاری ملزم به سفر به یکی از شهرهای آنکارا، استانبول و یا دبی می باشند. در صورت انتخاب شهرهای دیگر جهت انگشت نگاری قیمت های فوق متفاوت می باشند. در صورت درخواست پیکاپ ویزا از آنکارا یا استانبول، هزینه های فوق شامل ۲۰ دلار تخفیف و در صورت درخواست ترجمه مدارک، شامل ۱۰ دلار تخفیف نیز می باشند.

دانلود فرم و اسناد ویزای انگلیس

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی

دریافت فایل

فرم سفارت

دریافت فایل

وقت سفارت انگلیس رویا نیست و به راحتی با مشاوره کادر بلندی گشت زعفرانیه فقط به فکر تکمیل مدارک موردنیازویزای انگلیس باشید .
برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 021-26309211 تماس بگیرید

ویزای کانادا

مدارک لازم ویزای توریستی کانادا

وقت سفارت کانادا

وقت سفارت ایتالیا

 

مجموع رتبه (2)

5 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

درباره بلندی گشت

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری بلندی گشت همواره سعی در انتخاب لوکس ترین امکانات در مقاصد گردشگری مسافرین محترم را دارد,سیاست ما در ارائه خدمات انتخاب امکانات خاص و پنج ستاره می باشد. 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - زعفرانیه -خیابان مقدس اردبیلی - بین الف و ب - مرکز خرید میلان - طبقه 4 واحد 1

تلفن : 26309211-26309250-26309266

ایمیل : info@Bolandigasht.com

فکس : ....