تفلیس شهری که تاریخ بلندش , بناهای قرون وسطایی , موزه ها و کلیسا های زیادی را براش به ارمغان آورده است . با قدم زدن در میان کوچه پس کوچه های این شهر به مردمی برمی خورید که اوازه مهمان نوازی شان در دنیا پیچیده است ...

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 371

مالدیو

مالدیومجمع الجزایری در اقیانوس هند واقع در جنوب غربی کشور هند به شکل یک پرنده در حال پرواز دیده می شود . پایتخت این کشور ماله که بزرگترین شهر و مرکز تجاری این کشور به شمار می رود که دارای مرز آبی با کشور سریلانکا می باشد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 514

هند

هند یا هندوستان با نام رسمی جمهوری هندوستان , کشوری در جنوب اسیا است که پایتخت آن دهلی نو است . هند از شمال غربی با پاکستان , از شمال با چین , بوتان , نپال و تبت , از شمال شرقی با برمه و بنگلادش همسایه است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 712

مالزی

مالزی سرزمینی با مردم صمیمی و ملتی که شگفتی های طبیعی بسیاری به آنان عطا شده است به شما خوش آمده می گوید . مالزی از شمال با تایلند و سنگاپور هم مرز می باشید واز سوی شمال با ایالت های صباح و ساراواک خود در مجاورت بروئینی قرار گرفته است.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 774

صفحه1 از2

درباره بلندی گشت

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری بلندی گشت همواره سعی در انتخاب لوکس ترین امکانات در مقاصد گردشگری مسافرین محترم را دارد,سیاست ما در ارائه خدمات انتخاب امکانات خاص و پنج ستاره می باشد. 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - زعفرانیه -خیابان مقدس اردبیلی - بین الف و ب - مرکز خرید میلان - طبقه 4 واحد 1

تلفن : 26309211-26309250-26309266

ایمیل : info@Bolandigasht.com

فکس : ....

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی بلندی گشت آسمان می باشد. طراحی سایت گردشگری و سئو توسط Pardesign.ir