خدمات ویزا | وقت سفارت | پیکاپ پاسپورت

اخذ ویزای توریستی

ویزای شنگن

ویزای شنگن باتوجه به شرایط موجود یکی از موضوعات مسافرینی که قصد سفر به اروپا را دارن همیشه هست . مواردی که مهم خواهد بود وقت سفارت ,مدارک مورد نیاز ویزای شنگن به شمار می آیند . تیم بلندی گشت سعی میکند با توجه به شرایط مسافر ایشان را در معرفی یک سفارت مناسب و تهیه مدارک ویزای شنگن راهنمایی کرده تا مسافر محترم بهترین انتخاب و بهترین تصمیم و در نهایت بهترین نتیجه را بگیرد .

ویزای شنگن

به شرح زیر می باشد که به بررسی و معرفی آن ها خواهیم پرداخت :

مسافرین محترم که متقاضی ویزای شنگن می باشند و به دنبال سفر به هلند هستند بلندی گشت آسمان از سفارت هلند برای ایشان با تعرفه ارزان وقت سفارت گرفته و کمک می کند تا شخص مدارک خود را تکمیل و به سفارت ارائه کند.
وقت سفارت هلند | مدارک لازم سفارت هلند
وقت سفارت فرانسه یکی از گزینه های ویزای شنگن خواهد بود که اگر مسافر تقاضای ویزای شنگن را داشته باشد تیم بلندی گشت وقت سفارت را برای مسافر محترم گرفته و به وی کمک کرده تا مدارک را تکمیل و ارائه کند .
ویزای شنگن و اخذ ویزا از سفارت اسپانیا یکی از گزینه های دیگر خواهد بود که بلندی گشت توانایی اخذ وقت سفارت اسپانیا به صورت فوری را دارد و به مسافر کمک می کند تا مدارک مورد نیاز را تهیه و ارائه کند.
ویزای شنگن به صورت تضمینی هم از مواردی هست که تیم بلندی گشت با تلاش فراوان به آن دست یافته و برای مسافرنی که نیاز به ویزای تضمینی شنگن دارن کمک می کند تا با هزینه ای مناسب به آن دست یابند.

ویزا کانادا

وقت سفارت انگلیس

وقت سفارت ایتالیا

وقت سفارت هلند

ویزای استرالیا

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران بلندی گشت آسمان زعفرانیه از طریق شماره تلفن های 26309211-021 تماس حاصل فرمایید.

جهت اخذ وقت سفارت و یا پیکاپ پاسپورت با مشاوران ما تماس بگیرید.

درباره بلندی گشت

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری بلندی گشت همواره سعی در انتخاب لوکس ترین امکانات در مقاصد گردشگری مسافرین محترم را دارد,سیاست ما در ارائه خدمات انتخاب امکانات خاص و پنج ستاره می باشد. 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - زعفرانیه -خیابان مقدس اردبیلی - بین الف و ب - مرکز خرید میلان - طبقه 4 واحد 1

تلفن : 26309211-26309250-26309266

ایمیل : info@Bolandigasht.com

فکس : ....

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی بلندی گشت آسمان می باشد. طراحی سایت گردشگری و سئو توسط Pardesign.ir